تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان کتاب، خیابان کوهستان، خیابان احسان جنوبی، کوچه باهنر، پلاک 5

کوچینگ دکتر شوگر

همراهان همیشگی سلام

ثبت نام در طرح کوچینگ دکتر شوگر

+

در این صفحه می خواهم با شما در خصوص کوچینگ سلامتی، صحبت کنم. باید بدانید که ریشه این واژه در یونان باستان بوده و از سقراط به عنوان پدر کوچینگ مدرن یاد می کنند. درسته، شما بقراط را “پدر پزشکی مدرن” می شناسید و شاید او هم یکی از اولین مربیان سلامتی بود و بسیاری از اقدامات وی برای جلوگیری از بیماری و کمک به سلامت انسان ها برای من و شما به یادگار باقی مانده است. سلامتی در یونان با واژه Evexia به معنای عادت خوب شناخته می شود. یادمان باشد که سلامتی یک احساس جامع نگر با درخشندگی درونی، هماهنگی، قدرت و زیبایی است. و در واقع سلامتی، یک فرایند دائمی و پر انرژی می باشد که با استفاده از انتخاب های سالم، فرد می تواند به سمت یک زندگی طولانی و با کیفیت بالا هدایت کند. زندگی ما در شرایط کنونی و در این دنیای مدرن، همراه با استرس روز افزون، سیگار کشیدن، رژیم غذایی ضعیف، فقدان ورزش، اختلال خواب، کاهش روابط اجتماعی، تماس با طبیعت و عدم اختصاص زمان به خود، موجب افزایش بیماری های مزمن مانند دیابت، فشارخون بالا، چربی خون بالا، چاقی و … شده و این شرایط نیاز به کوچینگ سلامتی را افزایش داده است.

شما می توانید در کنار من و با اندکی تغییر، تاثیرات چشمگیری بر تعادل در الگوی زندگی خودتان شاهد باشید و سطح بالایی از سلامتی و احساس یک زندگی موفق در خانه و محیط کار خود تجربه کنید. هدف نهایی کوچینگ سلامتی در واقع دستیابی شما عزیزان به زندگی با کیفیت بالاتر و فراتر از آن چیزی است که ثروت مادی و شرایط خارجی می تواند برای شما فراهم سازد. کوچینگ سلامتی، شما را با ثروت آرامش و سلامت جسمانی مرتبط ساخته و با ارائه وضوح و جهت، شما را قادر می سازد به راحتی و بدون زحمت به سمت خواسته های شخصی خود حرکت کنید .فرآیند کوچینگ سلامتی، اعتماد به نفس شما را در ایجاد تغییرات و عادات سالم جدید افزایش داده و شما را قادر می سازد تا یاد بگیرد، رشد کنید و فراتر از توانایی های فعلی خودتان، حرکت کنید.

هدیه ارزشمند کوچینگ سلامتی به شما کمک می کند تا:

  • تغییرات جسمی و روحی مناسب را برای اطمینان از سلامت و طول عمر خود ایجاد نمایید.
  • شروع به اتخاذ شیوه زندگی و تفکر جدیدی نموده و قبل از لحظه های ناخوشایند، سلامت زندگی خود را حفظ کنید.
  • از استراتژی های پایدار برای به دست آوردن سلامتی، بهزیستی و رفاه عمومی در زندگی خود بهره مند شوید.
  • یک برنامه استراتژیک بلند مدت، برای دستیابی به اهداف بلند مدت خود در حوزه سلامتی طراحی کنید.

 پنج مزیت اصلی کوچینگ سلامتی

  • ایجاد چشم انداز مثبت در زندگی افراد
  • ایجاد توانایی بهتر در برقراری ارتباط
  • ایجاد احساس قدردانی از داشته ها در افراد
  • ایجاد تمایل به حرکت و فعالیت جسمی
  • ایجاد و یا بهبود توانایی افراد برای انطباق با محیط اطراف خود

با این توضیحات می توانید با انتخاب هر یک از این گزینه های کوچینگ سلامتی مطرح شده در این بخش، من را به عنوان یک همراه سلامتی بخش در کنار خود داشته باشید.