تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان کتاب، خیابان کوهستان، خیابان احسان جنوبی، کوچه باهنر، پلاک 5

در باره دکتر شوگر

دکتر شوگر

[gem_textbox]

دکتر امیر بهرامی احمدی در اولین شهر تاریخی جهان، شهر قنات و قنوت و قناعت، یزد باستانی به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خویش را در یزد گذرانده و دوره پزشکی عمومی خود را نیز در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به اتمام رساند. ایشان با توجه به علاقه وافری که به حوزه های فن آوری اطلاعات و فن آوری های مرتبط و درمان بیماران داشت، دوره دکتری تخصصی خود را در حوزه پژوهش و فن آوری در پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده و با مدرک دکتری مدیریت اطلاعات سلامت فارغ التحصیل شد.

لازم به ذکر است که دکتر بهرامی در مدت تحصیل خود توانست افتخارات فراوانی را در این راه کسب کند که بخشی از آنها به قرار زیر است.

  • عضویت در کمیته آموزش کالج اپیدمیولوژی آمریکا
  • منتخب مرکز بین المللی زندگی نامه های پزشکی کمبریج انگلستان برای درج نام در فهرست زندگی نامه های دانشمندان جوان برتر
  • عضو انجمن ویراستاران و سردبیران نشریات علوم پزشکی جهان در کانادا
  • انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
  • عضویت در کمیته آموزش کالج اپیدمیولوژی آمریکا
  • انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

ایشان افتخار فعالیت به عنوان یکی از سپیدپوشان جامعه پزشکی را از بدو فارغ التحصیلی کسب کرده و در بیمارستان ها و درمانگاه های مخنلف و با کمال افتخار در خدمت تمامی بیماران و هموطنان عزیز و گرامی خویش بوده و خواهد بود. دکتر امیر بهرامی در این سال ها تمام تلاش خود را بر بررسی فرایندهای مختلف درمانی موجود در سطح کشور و به خصوص در مورد خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا به بیماری های مزمن قرار داده و حاصل حدود یک دهه بررسی و مطالعه ایشان در این حوزه، منتج به این نتیجه گردید که متاسفانه یکی از مشکلات پیش روی بیماران عزیز و کادر محترم درمانی عدم وجود زبان مشترک و قابل فهم برای دو طرف بوده و نیاز به یک ایجاد یک سلسله مفاهیم علمی و در عین حال ساده و کاربردی در جهت پوشش این خلا احساس شد.

بر این اساس با احساس نیازی که در این زمینه احساس می گردید، دکتر بهرامی دوره آموزشی و تخصصی دیابت را در پژوهشگاه غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و از پاییز ۱۳۹۷ با توجه به تحصیلات و مطالعات خود در این زمینه و همچنین رسالتی که بر دوش خویش احساس می کرد، کار تولید محتوای دیداری و شنیداری آموزشی مناسب را در این زمینه آغاز نمود.

در اولین گام از این فعالیت ها، برند دکتر شوگر برای بیماران عزیز دیابتی خلق شد تا نکات مناسبی را در خصوص شناخت و کنترل این بیماری در اختیار بیماران قرار گیرد. در گام های بعدی بیماری های مزمن دیگری نیز همانند چربی خون، پرفشاری خون و … در این برنامه وارد خواهند شد.

 

[/gem_textbox]